Počet článků v archivu: 9
 
Náš vztah k válkám
Z parlamentu EU

Europoslanci za SPD se už také zbláznili? KateřinaKonečná z KSČM odhalila, jak se hlasovalo v EU pro skandální usnesení o tom, žeII. světovou válku rozpoutalo Německo bok po boku se Sovětským svazem! 

Evropská unie tím chce přesunout zodpovědnost zarozpoutání II. světové války z výhradně jedné země, tedy z nacistickéhoNěmecka, na dvě země, tedy současně i na Sovětský svaz. Tím dochází kpokroucení dějin a především výkladové části procesů, které vedly k válce....Poslanci Marine Le Pen hlasovali pro usnesení, kterým se zakrývá podíl vinyFrancie na Mnichově 1938 a procesů, které následně vedly k vypuknutí II. sv.války.... Západní spojenci zradili Československo, čímž se Německu otevřelavolná ruka od spojenců k útoku na Sovětský svaz, ale europoslanci označují SSSRza spoluviníka vypuknutí II. sv. války..... Proč proboha SPD dě lá ; tyhlechucpe manévry v Evropském parlamentu? Není to snad tím, že poslanci za SPDpodpořili usnesení o ochraně Izraele, který provedl anexi Golan letos v červnuve spolupráci s americkým prezidentem stejně, jako to udělal Adolf Hitler vMnichově roku 1938 s Československem? Golany také byly anektovány dohodou meziIzraelem a USA bez pozvání Sýrie k jednání, stejně jako Sudety byly anektoványdohodou mez Hitlerem a spojenci bez pozvání delegace z Československa. To jsouprostě stejné procesy. A kdo zná dějiny, ten je schopen vidět i přítomnost.

 

Pouze Kateřina Konečná měla dost rozumu, aby hlasovalaproti. To je naprostá tragédie. Tímto tempem se brzy dostaneme do situace, kdyodsun Němců ze Sudet v roce 1945 bude označován za agresi Československa,stejně tak boj československých vojáků a policistů proti Banderovcům a takéWerwolfům v pohraničí Československa po roce 1945. Přepisování historie jede naplné obrátky a hádejte, kdo hlasoval v páteční rezoluci OSN na podporu nacistů?

 

Rusko předložilo v OSN rezoluci [3] odsuzující oslavynacismu a proti hlasovaly jen dvě země, USA a Ukrajina. Takže slávaBanderovcům, takový je vzkaz z USA a z Kyjeva. Země EU nehlasovaly nijak,zdržely se hlasování..... Takové jsou procesy a takto se přepisuje historie. Acelá SPD v tom jede společně s ostatními partajemi v EU parlamentu. Nakonec tobude voják Wehrmachtu, který bude stát v Praze místo sochy maršála Koněva. Jeto jenom otázkou času, a to zejména ve chvíli, kdy už i poslanci a europoslanciza SPD hlasují doma ve sněmovně i europarlamentu jako ty největší štětkyprotiruských agitátorů a proizraelských poskoků....

Založeno dne: 13/11/2019 12:13:46